Lietuvos teniso klubų B lygos FINALAS

Kovo 20d Kredito garantas teniso arenoje vyko Lietuvos teniso klubų B lygos finalai,kurie prasidėjo spalio mėn .Stipriausi pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Kauno Cheatless komanda – R.Bartusevičius, A.Genys, R.Buda, M.Gedminas, A.Tverijonas, V,Tratulis, D.Laurusevičius,J.Pakalniškis, S.Vilimas, E.Ragauskas. Antroji vieta atiteko Telšių Impulso komandai – V.Kibickas, L.Varnelis, R.Venckus, Ž.Baltmiškis, A.Andrijauskas, M.Stonkus, D.Valantinavičius, S.Motuzas. Tretieji liko Kredito garantas komanda

Varžybų tvarkaraštis 2021-2022 m

Lietuvos teniso klubų B lygos 2021/11/27d rezultatai

Lietuvos tenisų klubų C lyga

Lapkričio 13 dieną prasidėjo Lietuvos teniso klubų C lygos turnyras kuriame dalyvauja Vakarų teniso TK, Gargždų TK, Palangos TK, Šilutės Verdena 2, Skuodo TK, Kredito garantas TK, Agrologistikos TK ir Aukštaitijos TK. Lapkričio 13d rezultatai:

Klaipėdos teniso akademijos taurė U14

Kredito garantas arenoje spalio 30-31d vyko Klaipėdos teniso akademijos taurė U14. Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Deivydas Bandzevičius prieš Aivijų Klupšą 6/4 6/0 , trečiąją Ignas Radzevičius įveikęs Dominyką Grušą 6/4 6/1, paguoda atiteko Arnui Viktoravičiui. Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Greta Klimavičiūtė prieš Ivetą Oganauskaitę rezultatu 6/2 6/2 trečiąją Vitė Daukantaitė įveikusi Martą Krukauskaitę

Lietuvos teniso klubų B lyga 17d rezultatai

Lietuvos teniso klubų B lyga

Spalio 16 dieną prasidėjo Lietuvos teniso klubų B lygos turnyras . Pirmuosiuose susitikimuose ryngtyniavo Jurbarko TK prieš Klaipėdos TK, Kredito garantas – Kauno Cheatless, Palangos TK – Šilutės Verdena, Aukštaitijos TK – Šilutės Impulsas.

2021 metų varžybų tvarkaraštis

Klaipėdos vyrų vienetų čempionatas

Spalio 2-3 dienomis Kredito garantas teniso arenoje vyko Klaipėdos vyrų vienetų teniso čempionatas. Pagal pajėgumą buvo žaidžiama A,B,C grupėse. B ir C grupės sužaidė po 2 mačus ir pratęs turnyrą kitą savaitgalį. A grupėje pirmąją vietą iškovojo Julius Aleksandrovas rezultatu 6/1 6/0 nugalėjęs Arną Griškų . Trečioji vieta atiteko Jurui Pakalniškiui, paguodą laimėjo Tomas Kliukas.
A / B / C grupių tvarkaraštis. Jeigu nėra nurodyto laiko, grafikas dar bus derinamas su žaidėjais.
Vasara jau baigėsi – deja, bet kartu su ja užsidaro ir Kredito Garanto lauko teniso kortuose, adresu Kretingos g. 38, Klaipėda, vienerius metus vykęs “Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo skatinimo Miško kvartalo bendruomenei” projektas, skirtas supažindinti vaikus nuo 5-14 metų ir jaunimą nuo 14-29 metų su lauko teniso žaidimo subtilybėmis. Šis projektas buvo bendrai finansuojamas