Paskutiniame šios dienos susitikime tarp Šilutės Verdenos ir Panevėžio Aukštaitijos teniso klubų susitikimas baigėsi esant vienodam pergalių ir pralaimėjimų skaičiui , setų skaičiui ir geimų skaičiui .Buvo žaidžiamas lemiamas tiebreak iki 10 tarp stipriausių dvejetų porų. 10/8 nugalėjo šilutiškiai Mantas Mirauskas su Ričardu Mėgelaičiu prieš panevėžiečius Romą Kadį ir Erlandą Sudeikį.

Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų B lyga

A lygos rezultai 2019.11.24

Šį savaitgalį prasidėjo Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų A lyga. Joje dalyvauja šešios komandos: Vilnius ,,Briedžiai“, APK Klaipėda, Kredito garantas Klaipėda,  Kaliningradas, ,,BTC Klaipėda”, Panevežys Aukštaitijos TK. Šių metų startas sekmingiausias  Kredito garanto klubui. Ačiū vyrams už smagų startą ir linkime sėkmės ateinančiuose susitikimuose.

A lygos rezultatai 2019.11. 23

A lygos tvarkaraštis 24d

Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų A lyga

Lapkričio 23-24 d. prasideda Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų A lyga

Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų C lyga

Šį savaitgalį prasidėjo Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų C lyga. Joje dalyvauja aštuonios komandos: Gargždų Setas, ,BTC Klaipėda”, Palangos teniso klubas, Kaliningradas,”Kredito garantas”, “Statybos sptendimai”, Šilutės ,,Verdena“ , Plungė-Telšiai. Ačiū vyrams už smagų startą ir linkime sėkmės ateinančiuose susitikimuose.

Klaipėdiečių pergalės TOP-8 turnyre

Vieną kartą per metus Lietuvoje vyksta TOP-8 lauko teniso turnyras, į kurį patenka aštuoni aukščiausią reitingą turintys žaidėjai. Šiais metais turnyras įvyko lapkričio 14 – 17 dienomis Šiauliuose. Varžybos vyko dviejuose pogrupiuose, buvo išaiškinamos visos 8 vietos ❗️ Norime pasidžiaugti puikiais klaipėdiečių rezultatais. 🏆⬇️ Berniukų U12 grupėje į finalą pateko ir I vietos nugalėtoju tapo

Lapkričio 16 – 17 dienomis prasideda C lyga

ITF KLAIPĖDA AUTUMN OPEN 2019

2019.10.24-27 dienomis Klaipėdos Kredito garanto teniso arenoje vyko tarptautinis trečios kategorijos teniso turnyras ,,Klaipeda Autumn Open 2019”. Dalyvavo septynių skirtingų pasaulio šalių teniso žaidėjai, iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Vokietijos, Estijos ir Suomijos. Vyrų vienetai 35+ grupėje pergale džiaugėsi Tadas Skairys nugalėjęs Gytautą Aukselį, 40+ grupėje I-ąją vietą iškovojo Darius Augustinaitis nugalėjęs Marijų Puškorių, 45+
🎾🎾🎾 Visų dėmesiui, RYTOJ prasideda ilgai lauktas ITF Klaipeda Autumn Open 2019 turnyras! 😊 Kviečiame atvykti i Kredito Garanto teniso areną (Šilutės pl. 48) pasižiūrėti įdomių teniso mačų: 1 kortas 16.00val. Giedrius Gairionis – Skirmantas Jutkonis; 3 kortas 16.00val. Gytautas Aukselis – Andrius Guzaitis; 4 kortas 19.30val. Marijus Puškorius – Olegas Deduchovas. ❗️ Daugiau informacijos

LR reitinginis U14 Klaipėdos akademijos taurė 2019

Šį savaitgalį, 19-20 dienomis KREDITO GARANTO teniso arenoje įvyko LR reitinginis U 14 Klaipėdos akademijos taurė 2019 turnyras. Mergaičių grupėje I-ąją vietą emocijų kupinoje kovoje laimėjo tenisininkė iš Latvijos Adelina Lacinova, rezultatu 6/0 6/3 įveikusi Viltę Vaitkevičiūtę. III-oji vieta atiteko Gabrielė Rimkutė – ji nugalėjo Tėją Mikulytę rezultatu 6/3 6/3. V-oji vieta – Milė Cibulskytė;

B lygos rezultatai 2019.10.13

Šį savaitgalį prasidėjo Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų B lyga. Joje dalyvauja aštuonios komandos: Šilutės ,,Verdena“, Panevežys, Kaliningradas, Jurbarkas, ,,BTC Klaipėda”, Palangos teniso klubas, Nidos klubas ,,Setas‘‘ ir Klaipėdos klubas,,Gitana“. Šių metų startas sekmingiausias buvo Palangos teniso klubui, o pernai metų nugalėtojas Kaliningradas kol kas 7-oje vietoje. Ačiū vyrams už smagų startą ir linkime

B lyga 2019.10.12-13

B lyga B grupe 2019.10.12 rezultatai

B lyga B grupe 2019 – 2020

Užsklanda

Piramidės 1- 33 finalai. 2019 m. spalio 4 – 6 d.

2019 m. spalio 4-6 dienomis vyko Piramidės 1-33 finalai, kuriuos laimėjo Skirmantas Jutkonis prieš Maksim Sadovskij, trečias liko Adrijus Činskis, paguodos taurė atiteko Mindaugui Jacinevičiui. Sveikiname laimėtojus ir dėkojame rėmėjui Ramirent.

Ramirent piramidė 33-150

Ramirent Piramide 33-150 2019.09 Rugsėjo 20-21d vyko Ramirent piramidės 33-150 turnyras.Pirmąją vietą iškovojo A.Činskis prieš M.Stankų rezultatu 6/3 7/5, trečioji vieta atiteko P.Stumbrui, paguodą laimėjo Vygantas Knyzeris. Sveikiname laimėtojus ir dėkojame dalyviams bei rėmėjams. Ramirent teniso piramidė 33-150, Klaipėda2019/09/20-22   P. Stumbras             P. Stumbras     2

LR REITINGINIS YONEX TAURĖS TURNYRAS U14

Klaipėdos teniso akademijos Ramirent lauko teniso kortuose vyko LR reitinginis Yonex taurės turnyras U14. Mergaičių grupėje labai gerai pasirodė Klaipėdos teniso akademijos auklėtinė Gustė Šukytė, kuri tik finale nusieido Gabrielei Rimkutei rezultatu 6/3 6/4. Trečiąją vietą iškovojo Viltė Daukantaitė prieš Ugnę Opulskytę 7/6 6/3.Paguodos prizą laimėjo Ona Marcinkevičiūtė. Vaikinų grupėje paguodą laimėjo Gustas Leščinskas ,