B lygos rezultatai 2019.10.13

Šį savaitgalį prasidėjo Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų B lyga. Joje dalyvauja aštuonios komandos: Šilutės ,,Verdena“, Panevežys, Kaliningradas, Jurbarkas, ,,BTC Klaipėda”, Palangos teniso klubas, Nidos klubas ,,Setas‘‘ ir Klaipėdos klubas,,Gitana“. Šių metų startas sekmingiausias buvo Palangos teniso klubui, o pernai metų nugalėtojas Kaliningradas kol kas 7-oje vietoje. Ačiū vyrams už smagų startą ir linkime

B lyga 2019.10.12-13

B lyga B grupe 2019.10.12 rezultatai

B lyga B grupe 2019 – 2020

Užsklanda
2019 m. spalio 4-6 dienomis vyko Piramidės 1-33 finalai, kuriuos laimėjo Skirmantas Jutkonis prieš Maksim Sadovskij, trečias liko Adrijus Činskis, paguodos taurė atiteko Mindaugui Jacinevičiui. Sveikiname laimėtojus ir dėkojame rėmėjui Ramirent.

Ramirent piramidė 33-150

Ramirent Piramide 33-150 2019.09 Rugsėjo 20-21d vyko Ramirent piramidės 33-150 turnyras.Pirmąją vietą iškovojo A.Činskis prieš M.Stankų rezultatu 6/3 7/5, trečioji vieta atiteko P.Stumbrui, paguodą laimėjo Vygantas Knyzeris. Sveikiname laimėtojus ir dėkojame dalyviams bei rėmėjams. Ramirent teniso piramidė 33-150, Klaipėda2019/09/20-22   P. Stumbras             P. Stumbras     2

LR REITINGINIS YONEX TAURĖS TURNYRAS U14

Klaipėdos teniso akademijos Ramirent lauko teniso kortuose vyko LR reitinginis Yonex taurės turnyras U14. Mergaičių grupėje labai gerai pasirodė Klaipėdos teniso akademijos auklėtinė Gustė Šukytė, kuri tik finale nusieido Gabrielei Rimkutei rezultatu 6/3 6/4. Trečiąją vietą iškovojo Viltė Daukantaitė prieš Ugnę Opulskytę 7/6 6/3.Paguodos prizą laimėjo Ona Marcinkevičiūtė. Vaikinų grupėje paguodą laimėjo Gustas Leščinskas ,

ITF KLAIPEDA SUMMER OPEN 2019

ITF Klaipėda Summer Open 2019 , Sveikiname 35+ Nugalėtojas Eduards Grodskis, antros vietos laimėtojas Gytautas Aukselis, paguodos nugalėtojas Guzaitis Andrius,40+ grupėje nugalėtojas Osvaldas Kurauskas , antros vietos laimėtojas Skirmantas Jutkonis , 45+ nugalėtojas Igors Rahlins, antros vietos laimėtojas Tomas Šalkauskas. 50+ grupėje nugalėtojas Raimundas Gricius ,antros vietos laimėtojas Valdas Tratulis.55+ grupėje nugalėtojas Tadas Tarasevičius, antros

PIRAMIDĖS 33-150 VIETŲ TURNYRAS

Paguodos nugalėtojas Nerijus Bendinskas

RAMIRENT TENISO 1-32 VIETOS PIRAMIDĖS VARŽYBOS

Pirmąją vietą laimėjo Airidas Uosis prieš Skirmantą Jutkonį.

Trečiąją vietą iškovojo Giedrius Gairionis prieš Arūną Viskintą.

PIRAMIDĖS 33-150 VIETŲ TURNYRAS.

1

RAMIRENT TENISO 33-150 VIETOS PIRAMIDĖS VARŽYBOS

Edmundas Ramanauskas

2019m. balanžio 27-28 dienomis vyko RAMIRENT piramidės finalai nuo 33-150 vietos. https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vR1fzsv0Ay9orEv-lTqFn_4Xit-WHycbQh-65rd3aUSDXRm0yfFXPH_iuioGZ1-yFB5pQA_WPYzY-Qk/pubhtml

RAMIRENT TENISO 33-150VIETOS PIRAMIDĖS VARŽYBOS

Po įnirtingos kovos 1-ąją vietą iškovojo Kristina Matvijenko 6/0 6/1 nugalėjusi Tatjana Štukova Trečiąją vietą užėmė Benas Kentra Paguodos prizas atiteko Edmundui Ramanauskui Sveikiname nugalėtojus!

enas Kentra trečios vietos nugalėtojas.

VYRŲ VIENETŲ BLIC TURNYRAS 2019 04 20

Šeštadienį vyko vyrų Blic vienetų turnyras . Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Vaidas 8/4 prieš Tomą. Trečiasis Vilius 7/6 nugalėjęs Nerijų , penktas Dovydas prieš Liną laimėjęs 7/5 , septintasis Manfredas.Ačiū dalyviams ir sveikiname laimėtojus.
Klaipėdos teniso arenoje balandžio 13-14 dienomis vyko Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų B lygos finalinis etapas. „Sadvitos transporto“ taurei laimėti. Turnyre dalyvavo virš 100 žaidėjų (18komandų). Varžėsi , Klaipėdos teniso klubai: ‘‘,,Kredito Garantas‘‘ ,,Kogas1‘‘ ,,Kogas2‘‘ ,,Klaipėdos Gitana‘‘Statybos sprendimai-Langų parkas‘‘, ,,BTC‘‘ ,,,Vakarų tenisas‘‘ , dvi Palangos teniso klubo komandos, Nidos ,,Setas‘‘,Gargždų ,,Setas‘‘, Panevežio ,,Aukštaitijos teniso
5 vietos nugalėtojai. Klaipėdos ,,Gitana” Komanda.