Vakarų Lietuvos teniso klubų B lyga

Šį savaitgalį Kredito garantas teniso arenoje prasidėjo Vakarų Lietuvos teniso klubų B lyga. Šiemet dalyvaujančios komandos- Kredito Garantas, Plungės Lagūna,Palangos TK , Šilutės Verdena, Jurbarko TK, Aukštaitijos TK, Žaliasis slėnis ir Kauno Cheatless. 2020-10-17d susitikimų rezultatai

2020-2021m. varžybų grafikas

VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS 2020 SPALIS Žiemos sezono atidarymo mix dvejetų blic turnyras 10.03 Žiemos sezono atidarymo vyrų ir moterų vienetų blic turnyrai 10.04 U14 LR Reitinginis teniso turnyras Kredito Garanto taurei laimėti 10.10 U14 LR Reitinginis teniso turnyras Kredito Garanto taurei laimėti 10.11 Vakarų Lietuvos teniso klubų B lyga 10.17 Vakarų Lietuvos teniso klubų B lyga
N E M O K A M O S T E N I S O T R E N I R U O T Ė S K L A I P Ė D O J E ‼️‼️‼️ Mielieji, Turime jums džiugių žinių! 🎉 Startuoja naujas sporto projektas, kurio dėka siūlome #NEMOKAMAS #teniso #treniruotes tiems, kurie
Birželio 13-14 dienomis Kredito garantas vasaros kortuose vyko LR reitinginis U14 Klaipėdos taurės turnyras 2020.Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Augustas Gečiauskas prieš Liną Plančiūną (6/2 7/6), trečiąją laimėjo Julius Aleksandrovas prieš Jokūbą Mockų (6/1 6/3), paguoda atiteko Kristianui Gulbinui .Mergaičių grupėje pirmąją vietą laimėjo Ugnė Vingytė prieš Austėją Vasiliauskaitę (7/5 6/4), trečiąją iškovojo Laima Vladson