Komercinio dvejetų turnyro Samogitia Cup 2018, nuostatai.
Autorius: admin | Data: Šiandien, 10:31 | Peržiūros (77) | Komentarai (0)
Piramidės varžybos dėl 1-32 vietų. LAIKAI 05.13D.
Autorius: admin | Data: 12-05-2018, 17:17 | Peržiūros (145) | Komentarai (0)
piramide-laikai-05.13.doc [48 Kb] (siuntimai: 30)
Prasidėjo piramidės 1-32 vietų varžybos
Autorius: tomas | Data: 8-05-2018, 18:42 | Peržiūros (74) | Komentarai (0)
Šią savaitę Kredito Garanto teniso arenoje, bus žaidžiamos piramidės 1-32 vietų varžybos, įkeliame turnyrinę lentelę
piramidd-1-32-2018.05.12-13.xls [43,5 Kb] (siuntimai: 97)
RAMIRENT piramidės turnyras 33 - 150. Laikai ir lentelė
Autorius: tomas | Data: 14-04-2018, 15:00 | Peržiūros (1400) | Komentarai (0)
ramirent-piramide-2018.04.xls [36 Kb] (siuntimai: 107)
ramirent-piramidd-laikai-04.14.doc [33 Kb] (siuntimai: 26)
KLAIPĖDOS TENISO AKADEMIJOS AUKLĖTINĖ VILNIUJE NUŠLUOSTĖ VISIEMS NOSIS
Autorius: tomas | Data: 10-04-2018, 11:49 | Peržiūros (18938) | Komentarai (0)
Šių metų balandžio 6 - 8 dienomis, Vilniuje vyko "Vilniaus teniso akademijos taurė", šiame turnyre dėl nugalėtojos titulo varžytis išvyko ir Klaipėdos Teniso Akademijos auklėtinė Viltė Daukantaitė, kuri po sunkios kovos iškovojo 1 - ąją vietą ir tapo turnyro nugalėtoja!
Viltės Daukantaitės treneris Gitanas Mažonas ir visa Klaipėdos Teniso Akademija sveikina su pergale ir džiaugiasi puikiais mūsų auklėtinės rezultatais bei linki sėkmės ateinančiuose turnyruose!
Lietuvos ir Kaliningrado teniso B lygos FINALAS
Autorius: tomas | Data: 31-03-2018, 20:39 | Peržiūros (462) | Komentarai (0)
Štai ir atėjo Lietuvos ir Kaliningrado teniso B lygos turnyro pabaiga, šių metų Kovo 31 d. Kredito Garanto Teniso arenoje 10 komandų kovėsi tarpusavyje dėl geriausios komandos titulo.

Taigi 1 - ąją vietą iškovojo ir geriausiais drąsiai vadintis gali "BTC 1" komanda, įnirtingoje kovoje susirėmusi su "Vakarų teniso" komanda,jie rezultatu 10/4 išplėšė pergalę. Garbingąją trečiąją vietą užėmė Šilutės "Verdena" rezultatu 9/5 nugalėjusi "Palangos TK" komandą.
Kovoje dėl 5 vietos susitiko "Kaliningradas" ir "Kogas 1" komandos, rezultatu 12/2, 5 - ąją vietą iškovojo "Kaliningrado" komanda.
7 - ąją vietą iškovojo "BTC 2" komanda, rezultatu 9/5 nugalėjusi "Kogas 2" komandą. Na ir 9 - oji vieta atiteko komandai "Gargždų Setas", kuri rezultatu 12/2 nugalėjo "Kogas 3" komandą.

Dėkojame dalyviams ir palaikiusiems už itin karštas emocijas finalo metu bei nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus!